Ohjaajat

Henkisten terapeuttien luettelo

Asger Lorentsenin laatiman koulutusohjelman läpikäyneiden henkisten terapeuttien luettelo.
Koulutusohjelmaan sisältyy runsaasti harjoitushoitoja.

Etelä-Suomi

Sirkka Satu Virtanen
Rauhalantie 81
02440 LUOMA (Kirkkonummi)
satu@atmereian.com
www.atmereian.com

Raija Jaatinen
Helsinki, Etelä-Haaga
puh: 050-381 2571 (mieluusti iltaisin)
jaatira@gmail.com

Länsi- ja Sisä-Suomi

Marketta Kivikoski
Purorinteentie 1 K 21
33480 Ylöjärvi
puh: 050-574 6146
marketta.kivikoski@stellarosahealing.fi
www.stellarosahealing.fi

Anna-Liisa Tarvainen
Tampere
puh: 040-524 6425
anna_liisa_tarvainen@hotmail.com
www.iloataideterapialla.com

Sirkka Liias-Heikkinen
Siriussilta Oy
Yliopistonkatu 26 A
40100 Jyväskylä
puh: 050-381 7440
sirkka@mandalatalo.com
www.mandalatalo.com

Lounais-Suomi

Elisa Marita Solla
Loimaa
puh: 045-650 4771 (mieluusti iltaisin)
esolla@suomi24.fi

Satu Elina Laamanen
Enontekiö
puh: 050-431 1034
satu.elina@ajatusvoima.com
www.ajatusvoima.com

Sari Voutilainen
Loitsukatu 26
Lappeenranata
puh: 044-331 1322

Pohjois-Suomi

Annaleena Laurikkala
Keltunkuja 21
86800 Pyhäsalmi
puh: 0400-802 352
annaleenal@hotmail.com

Anu Markoff
Kemi
puh. 040-198 4774
rakkaudentahti@rakkaudentahti.net
www.rakkaudentahti.net

Elina Kakko
Vakkurintie 15
94700 Kemi
puh: 050-562 2688
elina.kakko@kolumbus.fi
www.laulavalootus.webs.com

Johanna Kononow
Kalevala Valmennus
Kirkkokatu 22
87100 Kajaani
puh: 050-356 1677
www.kalevalavalmennus.fi

Kaarina Haapalainen
Karttatie 21
90650 Oulu 65
puh: 040-773 9681
kaarina.haapalainen@mail.suomi.net

Lappi

Outi Ruotsala
Kittilä
puh: 0400-372 511

Pirjo Valkama
Rovaniemi
puh: 0400-924 242
pirjo.valkama@gmail.com

Satu Elina Laamanen
Kolari, Äkäslompolo / Turku, Kupittaa
puh: 050-431 1034
satu.elina@ajatusvoima.com
www.ajatusvoima.com

Comments are closed